zBLOGowani.pl

Podsumowanie 2018 roku

Rok 2018 za nami, więc przyszła pora na podsumowanie. Miniony rok, pod względem podróżniczym oceniam dostatecznie.

Dlaczego tak? W zeszłym roku wybrałem się tylko w Tatry, posty z gór możecie przeczytać tutaj, tutaj, tutaj i tutaj 😀.

Odwiedziłem także Pomorze Zachodnie, gdzie po raz drugi wziąłem udział w festiwalu sztucznych ogni Pyromagic. Piszę o nim tutaj.

Ze Szczecina pojechałem do Międzyzdrojów. Odpowiedni post ukaże się lada dzień.

Oprócz relacji z podróży, na blogu pojawiła się także nowa seria postów: Historia jednego zdjęcia, gdzie opisuję okoliczności powstania danej, jednej fotografii. Link do serii, znajduje się tutaj.

nosal góry tatry szczyt podsumowanie roku 2018
Na szczycie Nosala, czyli pierwsza góra w życiu, na którą wszedłem.
Pyromagic 2018
Pyromagic 2018

Podsumowanie 2018 roku na Instagramie

W ciągu całego 2018 roku, na moim koncie w serwisie Instagram, pojawiło się 100 postów. Moje zdjęcia zostały polubione 44 823 razy, za co serdecznie dziękuję i proszę o więcej. Jeśli macie ochotę, zapraszam i gorąco zachęcam do śledzeniami mojego profilu i lajkowania moich zdjeć. Link do profilu znajduje się tutaj.

Liczę, że nowy, 2019 rok będzie zdecydowanie lepszy od minionego, aby kolejne roczne podsumowanie było dłuższe.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Zrealizowania wszelkich postanowień noworocznych oraz innych planów i marzeń.

Sobie życzę wielu podróży, zwierząt, które same podchodzą pod obiektyw aparatu 😎 oraz wielu ciekawych tematów do pisania i jeszcze więcej czytelników.

SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Cześć! Nazywam się Przemek. Mam 32 lata. Zawodowo zajmuję się projektowaniem stron i sklepów internetowych. Lubię swoją pracę, ale moimi największymi pasjami są: podróżowanie oraz fotografia przyrodnicza. Zainteresowanie podróżami wykazywałem już w dzieciństwie, kiedy to znikałem na całe dnie i włóczyłem się po zabytkowej twierdzy modlińskiej, gdzie się z resztą wychowałem.