zBLOGowani.pl

Instagram – podsumowanie września 2017

Postanowiłem stworzyć nową serię wpisów, które będą dotyczyły podsumowań mojej działalności na moim ulubionym social medium, jakim jest Instagram. Takie podsumowanie będzie ukazywać się na początku każdego miesiąca, a dotyczyć będzie poprzedniego.

Wrzesień na Instagram

We wrześniu, na swoje konto na Instagram wrzuciłem 11 zdjęć. Część dotyczyła mojej podróży do Sandomierza, część spaceru warszawskim brzegiem Wisły, a reszta, czyli 3 fotki pochodzą z wypadu do lasu, na grzyby (miejscówki nie zdradzę 🙂 ).

Niżej 3 fotki, które wrzuciłem we wrześniu.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, zapraszam na moje konto na Instagram. A najlepiej będzie jak zaczniecie mnie obserwować i będziecie wtedy na bieżąco. Zapraszam również do lajkowania i komentowania moich fotek.

 

Cześć! Nazywam się Przemek. Mam 32 lata. Zawodowo zajmuję się projektowaniem stron i sklepów internetowych. Lubię swoją pracę, ale moimi największymi pasjami są: podróżowanie oraz fotografia przyrodnicza.

Zainteresowanie podróżami wykazywałem już w dzieciństwie, kiedy to znikałem na całe dnie i włóczyłem się po zabytkowej twierdzy modlińskiej, gdzie się z resztą wychowałem.