zBLOGowani.pl

Instagram – podsumowanie października 2017

Zapraszam na kolejne, miesięczne podsumowanie moich działań na Instagram. Wiem, że miało być na początku miesiąca, ale jak miałem wziąć się za pisanie, to zawsze coś mi wypadało, a potem wypadło i z głowy.

W październiku, dodałem tylko 9 zdjęć, na moje konto na Instagram. Kończyłem wtedy właśnie pisać o moim pobycie w Sandomierzu (jeśli ktoś nie czytał, a by chciał, to zamieszczam odnośniki do wszystkich części: Część 1, Część 2, Część 3). Dlatego też przeważająca część zdjęć dotyczy właśnie tego miasta, a było ich 6.


Kolejne trzy zdjęcia dotyczyły przyrody. W dwóch przypadkach głównymi bohaterami były ptaki: gawron i sikora bogatka. Ewidentnie nastał ich czas. Widzę ostatnio dużo tych ptaków. Również trafią się mazurki, wróble i kawki. Ostatnie dziewiąte zdjęcie, poświęciłem samicy łosia, którą spotkałem w maju w Biebrzańskim Parku Narodowym (link do posta: KLIK).

Poniższe zdjęcie, było ilustracją do wydarzenia, które z pewnością ucieszyło wielu miłośników i obrońców przyrody. Otóż Ministerstwo Środowiska (przez niektórych nazywane Ministerstwem Degradacji Środowiska) wydało komunikat o zawieszeniu rozporządzenia ministra, które pozwalało na odstrzał łosi, których ponoć jest za dużo i robią za dużo szkód.

Na tym koniec, kolejne podsumowanie za około 2 tygodnie. Tym razem postaram napisać je na czas :).  Na do widzenia, łosza, czyli samica łosia.

Cześć! Nazywam się Przemek. Mam 32 lata. Zawodowo zajmuję się projektowaniem stron i sklepów internetowych. Lubię swoją pracę, ale moimi największymi pasjami są: podróżowanie oraz fotografia przyrodnicza.

Zainteresowanie podróżami wykazywałem już w dzieciństwie, kiedy to znikałem na całe dnie i włóczyłem się po zabytkowej twierdzy modlińskiej, gdzie się z resztą wychowałem.