zBLOGowani.pl

Instagram – podsumowanie marca 2018

W marcu, udostępniłem na Instagram 11 zdjęć. Wynik nie jest oszałamiający, bowiem albo nie zbytnio nigdzie się nie ruszałem, albo jeśli już, to były to tak zwane puste przeloty (czytaj bez zdjęć).

W ubiegłym miesiącu, na moim profilu, królowały przede wszystkim zdjęcia zwierząt oraz fotki z Krakowa.

Dwa razy bohaterem zdjęć był mazurek. Po jednym razie: łasica, kwiczoł oraz przelatujące gęsi.


Co się tyczy Krakowa, to pojawiły się zdjęcia wykonane wieczorem: Wieży Ratuszowej oraz wnętrza Sukiennic. Pozostałe dwie fotki z Grodu Kraka to Wawel oraz tabliczki, które upamiętniają fundatorów remontu Wawelu, w dwudziestoleciu międzywojennym.


W marcu, swoje święto miały Panie, więc nie mogło zabraknąć okolicznościowego zdjęcia z tej okazji. W marciu również, zaingerowałem swój sezon rowerowy. Podczas pierwszej przejażdżki, odkryłem awarię przedniego hamulca w swoim rowerze.

Na koniec informacja odnośnie tematyki rowerowej. Niedługo ukażą się trzy posty. Dwa dotyczyć będą aktualnych przepisów dla rowerzystów, a jeden to relacja z mojej niedawnej wycieczki rowerowej.

Cześć! Nazywam się Przemek. Mam 32 lata. Zawodowo zajmuję się projektowaniem stron i sklepów internetowych. Lubię swoją pracę, ale moimi największymi pasjami są: podróżowanie oraz fotografia przyrodnicza.

Zainteresowanie podróżami wykazywałem już w dzieciństwie, kiedy to znikałem na całe dnie i włóczyłem się po zabytkowej twierdzy modlińskiej, gdzie się z resztą wychowałem.