fotozeszyt saal digital

Fotozeszyt od Saal Digital Polska

Dzięki uprzejmości Saal Digital Polska, już po raz trzeci, mam możliwość wypowiedzenia się na temat produktów, jakie oferuje ta firma. Jeśli nie czytaliście poprzednich recenzji, nic straconego. Link do recenzji fotobrazu znajduje się TUTAJ, a do recenzji fotoksiążki TUTAJ. Tym razem miałem możliwość przetestować fotozeszyt.

Wróciłem właśnie z Krakowa, gdzie w mojej głowie narodził się pomysł na nową serię na bloga pt. “Projekt ZOO”. O samym projekcie dowiecie się pod koniec grudnia, a możliwość przetestowania fotozeszytu wpasowała się idealnie w założenie mojego projektu.

Od Saal Digital Polska otrzymałem kod rabatowy, wysokości 100 zł. Rabat ten, wystarczył na zaprojektowanie 52-stronicowego fotozeszytu i opłacenie kosztów wysyłki (79 zł produkt plus 20 zł dostawa kurierem DHL – wysyłka z Niemiec, łącznie 99 zł).

Fotozeszyt – dane szczegółowe

  • 52 strony
  • format 13 x 18 cm
  • orientacja pionowa (choć zdarzają się zdjęcia poziome)
  • powierzchnia matowa
  • łączenie spiralowe

Projektowanie

Fotozeszyt, podobnie jak inne produkty od Saal Digital Polska, projektowałem w dedykowanej aplikacji, którą można pobrać stąd.

fotozeszyt saal digital polska
Okno aplikacji, gdzie projektujemy fotozeszyt

Mamy wolną rękę w wyborze układów. Możemy zdać się na własną inwencję twórczą lub skorzystać z układów dostępnych w aplikacji. Przy projektowaniu, skorzystałem z tej drugiej opcji.

Samo projektowanie nie zajęło mi dużo czasu, bowiem wcześniej miałem już obrobione zdjęcia. Zostało tylko je wybrać i dodać  w odpowiednie miejsca.

Po skończonej pracy, sfinalizowałem zamówienie i pozostało mi czekać na kuriera, który po niecałym tygodniu oczekiwania, zapukał do moich drzwi.

Unboxing

Fotozeszyt, podobnie jak poprzednie przesyłki od Saal Digital Polska, był dobrze zabezpieczony. Zapakowany w tekturową kopertę. Oprócz fotozeszytu zamawiałem również kalendarze, więc koperta była odpowiedniej wielkości.

fotozeszyt
Paczka dotarła do mnie w mniej niż tydzień, od momentu zamówienia. Gruba koperta z tektury, spełniła swoje zadanie.

Po rozprawieniu się z kopertą, zabrałem się za ocenę fotozeszytu. Powtórzę się. Absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Okładka, czyli de facto dwa pierwsze i dwa ostatnie zdjęcia, zabezpieczone są grubą folią, która z jednej strony jest chropowata, z drugiej gładka.

Papier, na który nadrukowane zostały moje zdjęcia jest dość gruby, dobrej jakości. Kolory zostały dobrze odwzorowane. Całość połączona została metalową spiralą, taką, jaką znamy z popularnych kołozeszytów.

Śmiało mogę polecić Wam kolejny już produkt od Saal Digital Polska. Fotozeszyt będzie z pewnością doskonałą formą pamiątki z podróży czy z ważnych chwil w Waszym życiu.

Dziękuję firmie Saal Digital Polska, za możliwość testu fotozeszytu. Wiem, że jest to solidna firma, z której usług z pewnością skorzystam w przyszłości jeszcze nie raz.

Na koniec zdjęcia fotozeszytu.

fotozeszyt
fotozeszyt
Pierwsze zdjęcie bez okładki
fotozeszyt
Żbik
fotozeszyt
Moje ulubione zdjęcie. Pingwin Humboldta.
fotozeszyt
Łączenie stron, czyli metalowa spirala.
0 0 głosy/ów
Oceń ten post
Kategorie: Recenzje
Podziel się z innymi!
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x