fotoobraz saal digital

Fotoobraz od Saal Digital Polska

Pewnego wieczoru przeglądałem Facebooka. Przewijając kolejne posty, w oczy rzucił mi się sponsorowany wpis. Na ogół ignoruję takie treści, ale tym razem zrobiłem wyjątek.

Post dotyczył możliwości przetestowania fotoobrazu od Saal Digital Polska. Postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę do testu. Wypełniłem formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej firmy. Po kilku godzinach przyszła na moją skrzynkę mailową, wiadomość z informacją, iż zostałem zakwalifikowany do testu.

Do wykorzystania miałem kupon rabatowy o wartości 250 zł. Pobrałem program, dzięki któremu można zamówić nie tylko fotoobraz od Saal Digital Polska. Na starcie miałem trzy dylematy. Pierwszy to rodzaj fotoobrazu. Do wyboru mamy: dibon, płytę PVC, pleksi, GalleryPrint, fotoobraz na płótnie, ramę fugowaną. Wybrałem fotoobraz na płótnie. Następny dylemat to format. Mamy bogaty wybór, możemy wybrać jeden z pośród 19 dostępnych formatów.

Dostępne formaty fotoobrazu na płótnie od Saal Digital Polska
Dostępne formaty fotoobrazu na płótnie

Mój wybór padł na format 60×40 cm, w pozycji horyzontalnej. Ostatnią rozterką był wybór zdjęcia.

Mając ponad 20 tysięcy zdjęć na dysku, ciężko było mi wybrać to jedyne. Po kilku godzinach zastanawiania się oraz kilku zmianach decyzji, wybrałem w końcu zdjęcie zachodu słońca nad polskim morzem, które wykonałem wtedy, kiedy spotkałem po raz pierwszy w swoim życiu biegusa zmiennego.

Skoro miał być to test, toteż starałem się wybrać takie zdjęcie, które nie tylko będzie ładnie prezentowało się potem na ścianie, ale przede wszystkim będzie sprawdzianem dla wyrobów Saal Digital Polska.

Dla bardziej zaawansowanych odbiorców, firma udostępniła profil ICC dla Soft Proofingu. Profil ten został przewidziany dla programów Photoshop i Lightroom. Dzięki temu narzędziu będziemy mogli zobaczyć końcowy efekt na ekranie monitora. Profile ICC dla poszczególnych usług, dostępne są tutaj. Możemy również pobrać plik testowy, aby skalibrować swój monitor.

saal digital fotoobraz

Zamówienie zrobiłem w poniedziałek, w okolicach południa. Mniej więcej po 24 godzinach, otrzymałem na maila wiadomość o zrealizowaniu mojego zamówienia. Tego samego dnia, fotoobraz został wysłany. Po niespełna dwóch dniach dotarł z Niemiec na Mazowsze.

Fotoobraz od Saal Digital Polska
Zapakowany fotoobraz

Fotoobraz był dobrze zapakowany, w sztywną i grubą tekturę oraz zabezpieczony folią. Z niecierpliwością zabrałem się do rozpakowywania przesyłki. Moim oczom ukazał się zachód słońca, uwieczniony na bardzo wysokiej jakości fotoobrazie. Kolory oraz wszystkie detale zostały idealnie odwzorowane, były takie jak na zdjęciu bazowych.

Materiał, na którym jest nadrukowane zdjęcie jest wysokiej jakości. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, można spokojnie przetrzeć go z kurzu wilgotną szmatką. Całość została naciągnięta na drewniany stelaż. W komplecie dostałem kliny rozporowe do stelażu.

Zostało tylko powiesić fotoobraz od Saal Digital Polska na ścianie. Niżej prezentuję kilka fotek jak wygląda mój fotoobraz.

Fotoobraz na ścianie
Fotoobraz na ścianie
fotoobraz
fotoobraz

Podsumowując. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dziękuję firmie Saal Digital Polska za możliwość przetestowania fotoobrazu. Zdecydowanie polecam Wam usługi firmy Saal Digital Polska, w tym fotoobraz na płótnie. Na pewno nie było to moje ostatnie zamówienie.

0 0 głosy/ów
Oceń ten post
Kategorie: Recenzje
Podziel się z innymi!
Subskrybuj komentarze
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x