Instagram – podsumowanie października 2017

15 listopada 2017 | Fotografia | 0 komentarzy

Zapraszam na kolejne, miesięczne podsumowanie moich działań na Instagram. Wiem, że miało być na początku miesiąca, ale jak miałem wziąć się za pisanie, to zawsze coś mi wypadało, a potem wypadło i z głowy.

W październiku, dodałem tylko 9 zdjęć, na moje konto na Instagram. Kończyłem wtedy właśnie pisać o moim pobycie w Sandomierzu (jeśli ktoś nie czytał, a by chciał, to zamieszczam odnośniki do wszystkich części: Część 1, Część 2, Część 3). Dlatego też przeważająca część zdjęć dotyczy właśnie tego miasta, a było ich 6.

Kolejne trzy zdjęcia dotyczyły przyrody. W dwóch przypadkach głównymi bohaterami były ptaki: gawron i sikora bogatka. Ewidentnie nastał ich czas. Widzę ostatnio dużo tych ptaków. Również trafią się mazurki, wróble i kawki. Ostatnie dziewiąte zdjęcie, poświęciłem samicy łosia, którą spotkałem w maju w Biebrzańskim Parku Narodowym (link do posta: KLIK).

Poniższe zdjęcie, było ilustracją do wydarzenia, które z pewnością ucieszyło wielu miłośników i obrońców przyrody. Otóż Ministerstwo Środowiska (przez niektórych nazywane Ministerstwem Degradacji Środowiska) wydało komunikat o zawieszeniu rozporządzenia ministra, które pozwalało na odstrzał łosi, których ponoć jest za dużo i robią za dużo szkód.

Na tym koniec, kolejne podsumowanie za około 2 tygodnie. Tym razem postaram napisać je na czas :).  Na do widzenia, łosza, czyli samica łosia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwum postów

Jestem także na:

zBLOGowani.pl

Stworzone przez Rainbow Multimedia